Курси польської мови у школі "Жако" (м.Київ)

Наша школа з 2011 року успішно працює та допомагає людям швидко, недорого та в комфортних умовах фундаментально освоїти польську мову!!

Ми відкриті для мотивованих людей, які ставлять перед собою конкретні цілі: навчання, робота, ПМП у Польщі, отримання Карти Поляка або підготовки до державного іспиту польської мови для отримання міжнародного сертифікату та подальшого вступу до  престижних Державних ВНЗ Польщі або отримання громадянства.

Ми розуміємо, що для наших клієнтів курси польської мови в Києві – це ключ до вирішення поставлених завдань, а не клуб для посиденьок. Тому наші програми вивчення польської мови передбачають інтенсивність на заняттях та залучення до цікавого процесу вивчення мови – всіх учасників групи. Для цього ми дотримуємось формату навчання "Польська індивідуально" - для максимальної ефективності на заняттях! У нашій школі заняття проводять дипломовані носії (Native Speakers) з Польщі, що має великий досвід викладання як у Польщі, так і в Україні.

Наша школа польської мови пропонує кожному бажаючому пройти навчання у форматі індивідуально Online, для реалізації Ваших цілей у найкоротші терміни за демократичними цінами! 

Ми цінуємо Ваш час та Ваші гроші, тому ми працюємо на результат!

приватні курси польскої мови індивідуально

Польська мова у Києві. Для кого розрахований курс польської мови

Курси польської мови у школі "Жако" – це чудова можливість не лише для саморозвитку, а й покращення своїх професійних навичок. Пройшовши курси польської мови Ви отримуєте реальну навичку і можливість кардинально змінити своє життя! Перед Вами відкриваються нові горизноти: Ви зможете навчатися у найкращих ВНЗ Польщі, успішно працевлаштується, вільно спілкуватися з польськими діловими партнерами, переїхати до Польщі на ПМП і при цьому не відчувати жодних мовних обмежень та бар'єрів!


 

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову