Лідер ринку
Школа польської мови Жако є провідним приватним центром польської мови, що надає повний комплекс освітніх послуг з навчання польській мові в м. Києві. 
Якісна освіта
Завдяки якісному менеджменту та професіоналізму педагогів, ми забезпечуємо високу якість підготовки та комфортні умови навчання за адекватну ціну!
Недороге навчання
Ми за індивідуальне навчання і не прихильники "розтягувати" курс - це дозволяє нам забезпечувати високу якість навчання, а нашим клієнтам економити час та гроші.

Наша місія – якість та комфорт за доступну ціну!

Школа польської мови "Жако" пропонує навчання польській мові з дипломованим носієм, завдяки чому в короткі терміни дозволяє освоїти практичну польську мову та реалізувати цілі наших клієнтів: навчатися або працювати в Польщі, отримати карту поляка, посвідку на проживання або міжнародний сертифікат, що підтверджує володіння польською мовою мовою певному рівні.

На відміну від більшості центрів іноземних мов, які приховують інформацію про реальні умови навчання (відсутність фотографій навчальних аудиторій, даних про кваліфікацію викладачів, тривалість курсу, що призводить до демотивації слухачів та збільшення вартості навчання), на нашому сайті представлена ​​достовірна інформація та реальні фотографії. Ми зацікавлені надати Вам якісну послугу за розумні гроші! Наші клієнти задоволені своїм вибором!

Понад 1500
Задоволених випускників
200+
Успішно отриманих Карт Поляка
120+
Успішно отримані міжнародні сертифікати
11

років досвіда

та постійного розвитку

Наші випускники – це наша гордість

и основной показатель успешности работы

image

Разом з Вами ми прагнемо досягнень

та основний показник успішності роботи

Наші переваги

 

 • Великий
  досвід
  викладання
 • Дипломовані
  носії
  з Польщі
 • Ефективні
  програми
  навчання
 • Індивідуальний
  формат
  навчання
 • Надаємо
  всі необхідні
  матеріали
 • Ви
  не переплачуєте
  за навчання
 

 

Керівником школи польської мови «Жако», а також одним з її викладачів є Денис Гетьман – дипломований викладач польської мови як іноземної, який закінчив із відзнакою: Варшавський університет (м. Варшава), університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін), володар міжнародної сертифіката Міністерства науки та освіти Республіки Польща, що підтверджує володіння польською мовою на найвищому рівні – С2.
 
З лютого 2016 року - член Всесвітньо відомої Асоціації вчителів польської мови та культури  "BRISTOL" (клікабельно) Bristol

 

 

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову