Наша методика курсів польської мови

Школа польської мови «Жако» пропанує курси польської мови, розраховані на будь-який рівень знань: від початківця (А1) ддо вище середнього (В2). Кожен курс передбачає розвиток комунікативних навичок спілкування, вивчення граматичних конструкцій із використанням певної лексики, а також практичні заняття усної та письмової польської мови.

Наші курси розроблені для слухачів, які поставили перед собою конкретну мету – вивчити польську мову для навчання та роботи, отримати карту поляка або посвідку на проживання в Польщі.

Для отримання карти поляка достатньо буде освоїти початковий курс польської мови А1 та короткий курс для підготовки до співбесіди з консулом Республіки Польща.

Необхідним мінімумом для вступу до престижного університету Польщі є володіння польською мовою на рівні В1-В2. У разі вступу до приватних ВНЗ, вимоги для вступників можуть бути значно нижчими – на рівні А1-А2. 

Якщо Ви поставили собі за мету знайти хорошу роботу в Польщі, де польська мова буде Вашою робочою, то необхідним мінімумом є рівень В2.

 

Навчання польської мови з нуля починається з рівня А1, після закінчення якого слухачі зможуть говорити та писати прості пропозиції, спілкуватися зі співрозмовником на такі теми як: подання себе та своєї сім'ї, вітання, знайомство, резервація готелю, відвідування ресторану чи кафе, покупки в магазині , робота, погода, спорт, візит до лікаря і т.д.

На початковому рівні А1 слухачі навчаються правильної вимови, читання, а також опановують основи граматики. Навчаються вживати багато частин мови, відмінювати дієслова сьогодення, минулого і майбутнього часу.

По закінченню рівня А2 слухачі зможуть говорити і писати на більш складні теми, а також використовувати складні числівники, дієприслівники та дієприслівники, наказовий та умовний спосіб...

На рівнях В1-В2 слухачі навчатимуться граматично правильно і швидко розмовляти польською мовою з використанням більшого словникового запасу. Головний акцент робиться на вдосконаленні розмовної мови. Слухачі дискутують на різні теми, наприклад: менеджмент, фінанси, політика, культура тощо. Навчаються професійно складати: резюме, біографію, діловий лист-пропозиція, заява, твір...

Кваліфіковані викладачі з Польщі, використовуючи методики навчання дипломатів, допоможуть у короткі терміни впоратися з будь-якими завданнями, а сучасні технології дають можливість організації індивідуальних та групових занять в обладнаних класах, а також on-line уроків з Skype. Viber.

Наша методика
 націлена на розвиток насамперед розмовних навичок. Першочергова увага приділяється розумінню учнями нового мовного коду, постановці мовного апарату та мінімізації акценту. При цьому навички аудиторування та листи тренуються на заняттях з використанням затверджених для навчання іноземців дидактичних матеріалів. Спільність польської та української мов дає можливість повного занурення у мовне середовище вже з 1-го заняття!  

 

Тривалість кожного курсу складає: 20 занять по 120 хвилин

 

Рівні знань у польській мові

А1
Початковий рівень (базовий)

Обучение с нуля, алфавит, постановка правильного произношения, чтение и понимание несложных текстов на общую тематику. Отработка устной речи на основе готовых фраз и шаблонов. Учащийся усваивает ок.‎800-1000 слов.

 

 


  • Рівень для початківців вивчати мову
  • Мінімальний рівень для бажаючих отримати Карту Поляка
А2
Початковий рівень (повний)

Ґрунтується на отриманих знаннях з курсу А1 з додаванням лексики на загальні теми та граматики, що дозволяє значно вільніше спілкуватися із співрозмовником. Цей курс передбачає більше мовної практики та засвоєння 1500-2000 слів та виразів.


  • Рекомендований рівень для бажаючих отримати Карту Поляка
  • Достатній рівень для вступу до більшості приватних ВНЗ
B1
Нижче середнього

Протягом курсу учень значно покращує навички розмовної мови, листи та розуміння (на слух та написаних текстів). Словниковий запас 2500-3000 слів дозволяє самостійно брати участь у дискусіях. З іншого боку, учень вміє самостійно підготувати діловий документ чи скласти лист роботодавцю.


  • Цей рівень є достатнім для вступу до ВНЗ на гуманітарні спеціальності, а також робота, бізнес, ПМП та навіть громадянства.

 

 

B2
Середній

Дає можливість бути повністю самостійним у подальшому навчанні та роботі з мовою. Лексика цього рівня наближається до 6000 слів і дозволяє учню майже вільно висловлювати свої думки та почуття

 


  • Цей рівень є достатнім для вступу до будь-якого ВНЗ на будь-яку спеціальність!
  • рекомендований для успішного ведення бізнесу та роботи в Польщі
C1
Вище середнього

Той, хто навчається на цьому рівні, поглиблює свої мовні компетенції, включаючи стилістику мови і здатний повністю самостійно і тривалий час брати участь у дискусіях на складні та абстрактні теми. Розуміє та доречно використовує стійкі фрази та вирази. Може спілкуватися з носіями на будь-які теми з невеликими обмеженнями в словниковому запасі (в окремих випадках).


  • Цей рівень є достатнім для ведення професійної та наукової діяльності, а також свідчить про високе володіння мовою як в усному мовленні, так і в листі.
С2
Професійний

Прирівнюється до носія мови. Активний словниковий запас перевищує 10 000 слів, пасивний може досягати 40 000. Той, хто навчається, набуває навичок використання слів з кількома сенсами, ідіом, а також здатний чітко і ємно висловлюватися в розмовній та письмовій мові.

 


  • Ви вільно спілкуєтеся на будь-яку тему та прирівнюєтеся до носія мови


       Програми курсів польської мови відповідають європейським стандартам у галузі навчання іноземних мов, а на заняттях використовуються сучасні навчальні посібники, що видаються у Польщі. Заняття відбуваються у форматі: індивідуально, удвох, у міні групі 4 особи.

 

Детальну інформацію про переваги кожного формату Ви можете прочитати у розділах, які представлені на головній сторінці сайту. 

 

Після закінчення курсу польської мови видається сертифікат школи польської мови "Жако", що підтверджує володіння польською мовою певному рівні (від А1 до B2).

 

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову