Наші досягнення та гарантії Вашого успіху!

 

Школа польської мови "Жако" - одна з перших у Києві, хто щорічно готує своїх учнів до складання державного іспиту на знання польської мови як іноземної з метою отримання міжнародного сертифікату, що видається Комісією Міністерства науки та освіти Польщі (аналог TOEFL та IELTS у польській мові) , що підтверджує володіння всіма мовними компетенціями: розуміння слух, граматика, розуміння написаних текстів, лист, розмова.

 

Даний сертифікат є підтвердженням отриманих навичок, визнається у всьому світі і служить гарантією знання мови на певному рівні і з ним Ви зможете вирішити одне з поставлених завдань: вступ до будь-якого Університету (без іспиту та співбесіди), влаштовується на престижну роботу, а також цілях отримання польського громадянства.

 

Наші викладачі знають всі тонкощі та особливості складання іспиту, особисто знайомі з членами екзаменаційної комісії, включаючи її голову. У своїй роботі ми керуємось провідними підручниками, рекомендованими Міністерством науки та освіти Польщі.

 

Якісна польська мова в києві - це до нас! Школа польської мови “Жако” заснована у 2011 році та є лідером на ринку освітніх послуг у сфері навчання польської мови у Києві. Щороку до нас звертаються сотні клієнтів (у т.ч. за рекомендаціями випускників, керівника та членів товариства поляків ім. Адама Міцкевича, Генерального Консульства та Посольства Республіки Польщі у Києві).

Ми працюємо одним дружним колективом на протязі 6 років, знаходимося за однією адресою, дотримуємося високих стандартів і займаємось виключно навчанням польської мови, допомагаючи людям у реалізації поставлених цілей: робота, навчання, виїзд на ПМП або отримання "Карти Поляка".

Після закінчення курсів польської мови Ви можете бути впевнені в тому, що Ви не просто "прослухаєте" поверхово цей курс, а кожен рівень від А1 до В2 повністю відповідатиме міжнародним стандартам у вивченні польської мови. Наочним прикладом є отримані міжнародні сертифікати наших учнів.

Ми не даємо порожніх обіцянок! Ми працюємо на результат та показуємо його!

 

 

 

        При відвідуванні учнем 90% наших занять та виконання домашніх завдань ми гарантуємо високу результативність складання державного іспиту після закінчення курсів на рівні В1-В2.

 

 

 

 

 

        Ми не маємо демотивованих найманих працівників! Заняття проводять організатори школи з багаторічним досвідом роботи та великою репутацією як в Україні, так і у Польщі. Викладачі школи "Жако" це віртуози своєї справи, здатні викласти доступно та цікаво (навіть граматику), не обмежуючи себе курсовим підручником.  

 

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову