Польский для карты поляка

Польська мова для Карти Поляка

Карта Поляка є документом, який підтверджує приналежність до польського народу. Для отримання даної картки необхідно дотриматися кількох важливих вимог.

По-перше, претендент має документально підтвердити наявність польського коріння. По-друге, потрібно знання польської мови на рівні А2+ для того, щоб кандидат зміг грамотно відповісти на всі запитання, поставлені консулом під час проведення співбесіди. Самостійно підготуватись до цього досить складно. Тому найкраще довіритись професіоналам.

 

Курс від школи польської мови «Жако»

Для охочих отримати Карту Поляка було підготовлено спеціальний курс. Він представлений у вигляді практичних тренінгів, максимально наближених до умов реальної співбесіди. Викладачі школи польської мови «Жако» зможуть якісно підготувати студентів до здобуття Карти Поляка. Після проходження навчання будь-який претендент не боятиметься питань, які можуть бути задані на співбесіді.

Курс не включає вивчення польської мови!. Курс орієнтований на тих, хто знає польську мову мінімальною рекомендованою для проходження співбесіди - А2. Під час занять наші викладачі надають матеріали з історії та культури Польщі. Легка подача та пояснення доступною мовою є найкращою гарантією засвоєння інформації учнями.

 

Польська мова для отримання Карти Поляка
 
 Цей курс адресований усім охочим, які мають документальне підтвердження польської кревності і які вже мають навички у польській мові на рівні А2.
 На заняттях докладно розбираються та опрацьовуються всі ключові питання, пов'язані з історія, культурою, традиціями Польщі, які запитує безпосередньо консул під час проходження співбесіди.
Майте на увазі, без знання мови записуватися на даний курс - безглуздо! Ви не пройдете співбесіду і консул Вас відправить на перездачу. Останнім часом консулом у нерідких випадках перевіряється правильний правопис претендента на Карту Поляка за допомогою диктанту.
 

1000 грн/курс

тривалість – 1 місяць

4 заняття по 120 хв

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову