Польский для сдачи гос. экзамена

Польська мова для складання державного іспиту

Школа «Жако» є єдиною у Києві організацією, співробітники якої готують учнів до здачі державного іспиту на знання польської мови як іноземної. Підсумком такого випробування є отримання міжнародного сертифіката, аналога TOEFL та IELTS у польській мові. Цей документ надається Комісією Міністерства науки та освіти Польщі.

Роль міжнародного сертифікату

Міжнародний сертифікат підтверджує володіння студента різноманітними мовними компетенціями повною мірою, серед яких граматика, лист, розуміння мови, розмова, розуміння текстів польською мовою.

Документ підтверджує знання польської мови на певному рівні. Він визнається у всьому світі і підходить для вирішення різноманітних завдань:

Переваги навчання у нас

Вибравши школу польської мови «Жако», Ви отримаєте такі переваги:

  • з 2011 року ми здійснюємо підготовку студентів до складання іспиту, наші викладачі особисто знайомі з членами екзаменаційної комісії.;
  • підготовка до складання іспиту здійснюється за посібниками, рекомендованими Міністерством науки та освіти Польщі;
  • заняття проводять носії мови, які знають у деталях всі нюанси складання іспиту.

 

Школа польської мови «Жако» дотримується високих стандартів у навчанні. Ми допомогли безлічі людей досягти поставленої мети, серед яких отримання Карти Поляка, переїзд до Польщі на ПМП та вступ до польських ВУЗів.

 

Польська мова для складання сертифікованого іспиту
 
 Всім бажаючим отримати сертифікат державного зразка, який приймається всіма державними ВНЗ та роботодавцями у всьому світі, наша школа проводить щорічну підготовку до цих іспитів!
 Для того, щоб успішно підготуватися до іспиту, необхідно пройти 2 рівні, після чого можна буде займатися в групі на наступному рівні з ухилом на складання держ.екзамену.
На заняттях багато уваги приділяється опрацюванню всіх мовних компетенцій (аудіювання, граматика, лист, розмовний) та моделювання реального іспиту по кожному блоку.
 

Вартість: 
300 грн/60 хв

 

(093) 844-72-11
Польска з Native

Напишить нам у чат:

Виберіть свою мову